Ładowanie...
AKTUALNOŚCI / WYDARZENIA

Brama w Norwegii

W maju wyruszyliśmy do naszych przyjaciół ze Stelli Polaris, by wspólnie opracować koncepcję działań na najbliższe miesiące. Spotkaliśmy wiele środowisk, z którymi na co dzień współpracuje Stella. Przeprowadziliśmy warsztaty, które cieszyły się ogromnym zainteresowaniem wśród mieszkańców. Spędziliśmy wiele godzin na rozmowach, poznaniu siebie nawzajem. Poznaliśmy dziesiątki osób, które dołączą do naszej wspólnej przygody.

W ramach naszego wyjazdu mieliśmy ogromną przyjemność wziąć udział w Święcie Niepodległości Norwegii. Wspólnie z artystami ze Stelli Polaris przygotowaliśmy pokaz artystyczny, który był jednym z elementów świętowania. Był to dla nas niezwykły czas, który poświęciliśmy na poznawanie kultury oraz tradycji mieszkańców Norwegii.

Cztery dni intensywnych prac nad naszym projektem zaowocowały planem działań artystycznych. W nasze działania zaangażujemy nie tylko artystów Stelli Polaris, ale także mieszkańców Sandefjord i okolic, którzy z ogromnym zaangażowaniem uczestniczyli z nami w spotkaniach oraz warsztatach. Praca ze społecznością lokalną zamieszkującą Sandefjord była dla nas niezwykłym przeżyciem.