Ładowanie...

Kontakt

Teatr Brama

Stowarzyszenie Teatr Brama, ul. Juliusza Słowackiego 1, 72-100 Goleniów, skr. 165
NIP 856 17 45 894, REGON 320032191, KRS 0000230746, PIC 949127832, OID E10073390

Rachunek bankowy PLN
Bank PeKaO SA | IBAN: PL 89 1240 3839 1111 0010 0752 8966
SWIFT/BIC: PKOPPLPW

Rachunek bankowy EUR
Bank PeKaO SA | IBAN:PL 77 1240 3839 1978 0010 5223 7073
SWIFT/BIC: PKOPPLPW


Daniel Jacewicz

daniel@teatrbrama.org

Dyrektor artystyczny i założyciel Teatru Brama, Prezes Zarządu Stowarzyszenia

Jennifer Crissey

info@teatrbrama.org

Projekty międzynarodowe

Monika Kosar

monika@teatrbrama.org

Administracja

Patryk Bednarski

patryk@teatrbrama.org

PR i komunikacja


Evanthi Athanasiadi

evanthi@teatrbrama.org

Edukacja teatralna

Aleksandra Ślusarczyk

ola@teatrbrama.org

Projekty krajowe

Wojciech Rosiński

technika@teatrbrama.org

Technika

Patrycja Glądała

patrycja@teatrbrama.org

Projekty krajowe


Weronika Więzowska

weronika@teatrbrama.org

Projekty krajowe



Nasi przyjaciele