Ładowanie...
Co u nas?

Spotkania Bramy z lokalną społecznością Sandefjord

We wrześniu po raz kolejny wyruszyliśmy w podróż do Sandefjord! Tym razem naszym głównym celem było spotkać się z lokalną społecznością zamieszkującą miasto. Poznaliśmy wiele grup artystycznych, które działają lokalnie w Sandefjord, a w sumie spotkaliśmy 500 osób! Artyści zaangażowani w realizację projektu przygotowali szeroką ofertę warsztatów – wokalnych, teatralnych, cyrkowych. Wzięli w nich udział przedstawiciele wszystkich grup pokoleniowych od najmłodszych dzieci, po dorosłych i seniorów.
Wspólnym wydarzeniem, które podsumowało naszą tygodniową wspólną pracę był Jam Session prowadzony przez artystów z Bramy, w którym brali udział muzycy lokalnych grup artystycznych. Wydarzenie przyciągnęło wiele osób, które nie tylko chciało zaprezentować swoje umiejętności, ale także zacieśnić więzi, które powstały podczas tygodniowych warsztatów oraz spotkań.

Podczas wyjazdu do Norwegii mieliśmy ogromną przyjemność zagrać jeden z naszych spektakli „Ghost Dance” podczas Festiwalu Kulturdogn realizowanego przez Sandefjord Kulturdøgn, gminę Sandefjord i Stella Polaris.

Lokalne grupy artystyczne, z którymi spotkaliśmy się w ramach naszego pobytu w Sandefjord:

Stella Polaris,
TPT,
Sandefjord Karateklubb,
Sandefjord High School,
Byskolen,
Sandefjord Søppelplukkelag,
Sandefjord Ukulele Club,
Torsketruten Kor,
Spotlight Dance School,
Sandefjord Blandede Kor,
Kulturkræsj,
Haukerød Marching Band,
Bymisjonen