Pomożesz nam obudzić lato? Zainspirujmy się teatrem, żeby wspólnie odkrywać siebie - nasze emocje i różnorodność. Dołącz do naszej przestrzeni wolności, natury i zabawy. Przyjedź do Goleniowa i usiądź z nami wokół ogniska. Poczuj dźwięki muzyki, poskacz na koncertach, zaufaj podczas warsztatów. Poznaj i zrozum głębiej biorąc udział w Strefie Kontaktu. Odetchnij, odpręż się i poznaj nowych przyjaciół z całej Europy. Złap ich za rękę idąc w kolorowej paradzie przez miasto. My już tu jesteśmy. Czekamy, żeby wspólnie przeżyć coś niezapomnianego na dziesiątych Łaknieniach!

 

                Każda edycja jest inna. Cały czas ewoluujemy i zmieniamy się. W tym roku możecie spodziewać się spektakli konkursowych, warsztatów teatralnych i muzycznych, trzech setów spotkań na tematy kulturowe, społeczne i polityczne podczas Strefy Kontaktu, nocy pełnych muzyki i ognia oraz szczerych dyskusji o teatrze prowadzonych przez świetnych jurorów. A to wszystko stworzone i przemyślane przez młodych dla młodych. Jedyne takie miejsce gdzie nasze pokolenie samo definiuje przyszłość kultury poszukując wspólnych wartości i definiując rolę twórcy na nowo. To nasze miejsce! Czekamy na Was.

fot. Marta Pietunow

fot. Sasa Huzjak


Zapraszamy wszystkie chętne grupy teatralne do zapoznania się z regulaminem tegorocznej X edycji Festiwalu Młodości Teatralnej Łaknienia SET GO! oraz do przesłania wypełnionego zgłoszenia na Festiwal! 

Wszelkie informacje znajdują się w załącznikach poniżej. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 29.03.2019r.

Do zobaczenia w Goleniowie!

Download
Karta zgłoszenia Łaknienia 2019.pdf
Adobe Acrobat Document 170.6 KB
Download
Regulamin Łaknienia 2019.pdf
Adobe Acrobat Document 137.0 KB