Ścieżka Edukacji Teatralnej Łaknienia - Przegląd SET GO!

Ścieżka Edukacji Teatralnej Łaknienia – SET GO! to przegląd dla młodych grup teatralnych, który bazuje na Festiwalu Młodości Teatralnej Łaknienia.

SET GO! to część wielkiego, międzynarodowego festiwalu „Ludzka Mozaika”, który jest finałem projektu europejskiego CARAVAN NEXT: Nakarmić Przyszłość – Sztuka zmienia miasta, w którym Teatr Brama jest jednym z głównych partnerów. Daje to uczestnikom wiele nowych możliwości – oprócz prezentacji spektaklu oraz udziału w warsztatach, mogą wziąć udział w wielu innych, towarzyszących finałowi wydarzeniach, które odbywać się będą w przestrzeni całego miasta.

Jest to projekt edukacyjny, którym chcemy zachęcić młodych twórców do ciągłego poszukiwania artystycznego oraz do polepszania swoich umiejętności teatralnych. Obecność artystów, pedagogów teatralnych i animatorów z Polski i z całego świata daje pewność, że będzie to wydarzenie na wysokim poziomie artystycznym, co wzbogaci doświadczenie młodych twórców. Będzie to święto młodości, wolności i twórczej kreatywności. Ważnym elementem jest spotkanie oraz dyskusja moderowana przez profesjonalnych jury.

 

Download
Karta zgłoszenia 2018.docx
Microsoft Word Document 7.1 KB
Download
Regulamin SET GO.docx
Microsoft Word Document 9.3 KB

fot. Marta Pietunow