Ładowanie ...

Kontakt

Teatr Brama

Stowarzyszenie Teatr Brama, ul. Juliusza Słowackiego 1, 72-100 Goleniów, skr. 165
NIP 856 17 45 894, REGON 320032191, KRS 0000230746, PIC 949127832, OID E10073390

Rachunek bankowy PLN
Bank PeKaO SA | IBAN: PL 89 1240 3839 1111 0010 0752 8966
SWIFT/BIC: PKOPPLPW

Rachunek bankowy EUR
Bank PeKaO SA | IBAN:PL 77 1240 3839 1978 0010 5223 7073
SWIFT/BIC: PKOPPLPW


Daniel Jacewicz

Dyrektor artystyczny i założyciel Teatru Brama, Prezes Zarządu Stowarzyszenia
daniel@teatrbrama.org

Jennifer Crissey

Projekty międzynarodowe
jenny@teatrbrama.org

Monika Kosar

Administracja
monika@teatrbrama.org

Patryk Bednarski

PR i komunikacja
patryk@teatrbrama.org


Evanthi Athanasiadi

Edukacja teatralna
ewa@teatrbrama.org

Aleksandra Ślusarczyk

Projekty krajowe
ola@teatrbrama.org

Wojciech Rosiński

Technika
technika@teatrbrama.org

Patrycja Glądała

Projekty krajowe
patrycja@teatrbrama.org


Weronika Więzowska

Projekty krajowe
weronika@teatrbrama.org



Nasi Przyjaciele