Ładowanie ...

Kontakt

Stowarzyszenie
Edukacyjno - Społeczno - Kulturalne
TEATR BRAMA

ul. Zielona Droga 9, 72-100 Goleniów, skr. 165
NIP 856 17 45 894, REGON 320032191, KRS 0000230746, PIC 949127832, OID E10073390

Rachunek bankowy PLN
Bank PeKaO SA | IBAN: PL 89 1240 3839 1111 0010 0752 8966
SWIFT/BIC: PKOPPLPW

Rachunek bankowy EUR
Bank PeKaO SA | IBAN:PL 77 1240 3839 1978 0010 5223 7073
SWIFT/BIC: PKOPPLPW


Daniel Jacewicz

Dyrektor artystyczny i założyciel Teatru Brama, Prezes Zarządu Stowarzyszenia
daniel@teatrbrama.org

Jennifer Crissey

Projekty
międzynarodowe
jenny@teatrbrama.org
tel. +48 533 311 214

Monika Kosar

Administracja

monika@teatrbrama.org
tel. +48 886 189 926

Maciej Ratajczyk

Dyrektor programowy
Rampa Kultura
maciej@teatrbrama.org
tel. +48 798 710 112


Patryk Bednarski

PR i komunikacja
patryk@teatrbrama.org
tel. +48 517 443 981

Evanthi Athanasiadi

Edukacja teatralna
ewa@teatrbrama.org
tel. +48 669 919 615

Aleksandra Ślusarczyk

Projekty krajowe
ola@teatrbrama.org
tel. +48 606 134 077

Wojciech Rosiński

Technika
technika@teatrbrama.org
tel. +48 721 104 704


Patrycja Glądała

Projekty krajowe
patrycja@teatrbrama.org
tel. +48 722 155 511

Jakub Szambelan

Technika
technika@teatrbrama.org
tel. +48 883 970 803


Nasi Przyjaciele